22. Uluslararası Kablo ve Tel Ürünleri, Üretimi İçin Ekipman ve Malzemeler Fuarı

July 3, 2023

hakkında en son şirket haberleri 22. Uluslararası Kablo ve Tel Ürünleri, Üretimi İçin Ekipman ve Malzemeler Fuarı

Cabex Moskova

19. - 21. Mart 2024 |Kablo, tel ve aksesuarlar için uluslararası ticaret fuarı

 

 

 

Saygıdeğer müşterilerim,

 

DongGuan Wirecan Technology Co., Ltd'nin Moskova'da yapılacak olan Cablex Fuarı'na katılacağını size bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

 

Bu uluslararası uzmanlık sergisi, en son kablo ve tel ürünlerini, ekipmanlarını ve bunların üretimi için malzemeleri sergilemeye adanmıştır.

 

MVK ve "Elektrik Kablosu" Derneği tarafından düzenlenen etkinlik, sektör profesyonellerinin bağlantı kurması ve alanımızdaki en son gelişmeleri keşfetmesi için önemli bir platform görevi görüyor.

 

Etkinlik detayları:


Sergi:Kablox Fuarı


Tarih:19 Mart Salı - 21 Mart 2024 Perşembe


mekan:IEC Fuar Merkezi, Moskova

 

Fuar sırasında DongGuan Wirecan Technology, geniş yelpazedeki yüksek kaliteli kablo ve tel ürünlerimizi, kablo aksesuarlarımızı, elektrik ve kablolama çözümlerimizi ve ayrıca kablo üretiminde kullanılan son teknoloji ekipman ve malzemeleri sergileyecek.Kablo ve tel ürünleriyle ilgili şirketlerden ve müşterilerden uzmanlarla bir araya gelmekten, yenilikçi çözümlerimiz hakkında bilgi vermekten ve özel gereksinimlerinizi nasıl destekleyebileceğimizi tartışmaktan mutluluk duyacağız.

 

Sizi Moskova'daki Cablex Fuarı'ndaki standımızı ziyaret etmeye candan davet ediyoruz.Bu, en son endüstri trendlerini keşfetmek, değerli bağlantılar kurmak ve ürünlerimizin kalitesine ve güvenilirliğine ilk elden tanık olmak için mükemmel bir fırsattır.Özel ekibimiz, sahip olabileceğiniz tüm soruları yanıtlamak ve olası işbirliklerini tartışmak için hazır olacaktır.

 

Sizi standımızda ağırlamayı ve DongGuan Wirecan Technology'nin sunduğu olağanüstü kablo ve tel çözümlerini sergilemeyi dört gözle bekliyoruz.Bu önemli endüstri etkinliği için takvimlerinizi işaretleyin ve verimli tartışmalar ve ağ oluşturma fırsatları için bize katılın.

Daha fazla bilgi veya yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Moskova'daki Cablex Fuarı'nda sizlerle buluşacağımız için heyecanlıyız.

 

 

 

http://www.fibercablemachine.com/

 

http://www.fibercablemachine.com/